Unijny Ekspres nadjechał do Szczecina

26.11.2010

Miło nam poinformować, że Dni Otwarte dla Beneficjentów dotacji, które odbyły się w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców.

Przedsiębiorcy docenili możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia w jednym miejscu i czasie. Na stanowiskach eksperckich zachodniopomorskich instytucji finansujących i wspierających przedsiębiorczość (Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, Bank Zachodni WBK, Fundusz Poręczeń Kredytowych POLFUND) zgromadziły się dziesiątki potencjalnych klientów. 

Uczestnicy Unijnego Ekspresu skorzystali również z możliwości udziału w warsztatach związanych z rozliczaniem dotacji unijnych oraz wsparcia dla sektora MSP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. 

Dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Unijny Ekspres, organizowanym 30 listopada w godzinach 9:30 – 16:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Koszalinie.

 

Fotorelacja: