Konkurs Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca!

28.05.2010

Termin nadsyłania prac na konkurs "Przystanek Sukces" został wydłużony do dnia 2 czerwca!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Przystanek Sukces !
Ten przystanek to Szczecin - miasto w którym wielu ludzi już założyło swoje firmy i odniosło sukces. Dołącz do nich, bo biznes w Szczecinie naprawdę się opłaca. Nie poddawaj się rzeczywistości - kreują ją !

Weź udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest bezpośredni kontakt z właścicielami szczecińskich firm, którzy są na szczycie. Możesz zdobyć również super Notebooka i inne nagrody !

Napisz nam jak wykorzystać potencjał Szczecina i dlaczego warto założyć tutaj własną firmę. Autorzy najlepszych prac wezmą udział w specjalnej wycieczce po najlepszych szczecińskich firmach. Każdy Przystanek to spotkanie z menadżerami i właścicielami, którzy w ciekawy sposób podzielą się swoimi doświadczeniami, udzielą rad, jak rozwinąć własny biznes, oprowadzą po swoich firmach oraz odpowiedzą na indywidualne pytania.

Podczas podróży poznasz znaczących ludzi, dowiesz się, w czym tkwi klucz do sukcesu oraz jak wykorzystać potencjał Szczecina do prowadzenia biznesu. Spotkasz się twarzą w twarz z ludźmi sukcesu oraz nawiążesz bezcenne kontakty.

Więcej informacji na temat Konkursu na stronie internetowej www.przystaneksukces.pl

Konkurs "Przystanek Sukces" realizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości, przy wsparciu Urzędu Miasta Szczecin.