Promocja oferty PFP - 10 lat Polski w Unii Europejskiej

22.05.2014

W dniach 1 – 9 maja 2014 r. trwały ogólnopolskie obchody członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Okrągła rocznica aktywnego udziału  w Unii Europejskiej to dobry czas na podsumowania czy polskie firmy wykorzystały ten czas z korzyścią dla siebie. Polska Fundacja Przedsiębiorczości włączyła się do ogólnopolskiej akcji promocyjnej jako wiodąca instytucja biznesu w Polsce. W ramach obchodów pracownicy Fundacji wraz z nowopowstałymi firmami w ramach projektu Fundusz Mikropożyczkowy Klon oraz Projekt Fundusz Pożyczkowy „Pomeranus-Jeremie” w ramach Regionalnego Funduszu Pożyczkowego Pomeranus uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym na Jasnych Błoniach w Szczecinie prezentując swoją ofertę na stoiskach. 

Dodatkowo, pierwszy tydzień majowy w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zorganizowanych w Fundacji przyciągnął osoby zainteresowane założeniem własnej działalności, rozwinięciem funkcjonującej firmy  oraz pozyskaniem wiedzy i doświadczeń na temat finansowania firm  ze środków UE. 

Eksperci Fundacji w ramach warsztatów przedstawili programy wsparcia w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 dla firm oraz  wskazywali przewagi prowadzenia własnej firmy nad etatem w korporacji.Dziękujemy za odwiedzenia naszych stoisk i zapraszamy do współpracy.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia:  stoiska fundacyjnych projektów: Fundusz Mikropożyczkowy Klon wraz z firmami powstałymi w ramach projektu oraz Projekt Fundusz Pożyczkowy „Pomeranus-Jeremie”