II Targi Przedsiębiorczości i Rozwoju Biznesu PROBIZNES

26.03.2007

W dniach 30.03 - 1.04.2007 roku w Szczecinie, w Centrum Wystawienniczo-Targowym Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbędą się II Targi Przedsiębiorczości i Rozwoju Biznesu PROBIZNES. Targi te będą towarzyszyć największej imprezie targowej w regionie XVI Międzynarodowym Targom Budowlanym "BUD-GRYF".

Podczas targów Polska Fundacja Przedsiębiorczości - jako partner merytoryczny Targów - zaprasza przedsiębiorców oraz instytucje otoczenia biznesu na dwa szkolenia. W pierwszym dniu Targów o godz. 11.30 w sali A dla przyszłych oraz obecnych przedsiębiorców Fundacja przygotowała seminarium pt. "Jak przygotować biznesplan - skuteczne planowanie własnej działalności oraz zewnętrzne źródła jej finansowania". Również w tym samym dniu o godz. 12.30 w sali A zapraszamy osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz instytucje otoczenia biznesu na prezentację projektu pt. "Aktywna Promocja Zachodniopomorskiej Przedsiębiorczości".

Targi PROBIZNES to kompendium wiedzy dla przedsiębiorców, promujące wszelkie rodzaje aktywności gospodarczej, skierowane głównie do Małych i Średnich Przedsiębiorstw z terenu północno zachodniej Polski. Bogata część merytoryczna w połączeniu z tradycyjną prezentacją na stoiskach tworzą niecodzienną okazję do uzyskania w jednym miejscu i czasie informacji, pomysłów, a następnie wybranie odpowiedniego sposobu ich realizacji. Wydarzenie to pozwoli przedsiębiorcom znaleźć odpowiedzi na wiele pytań oraz jest okazją do zdobycia wszystkich niezbędnych informacji do prowadzenia i rozwoju biznesu.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w tym interesującym przedsięwzięciu. Wstęp na seminaria jest bezpłatny !

Więcej informacji: www.mts.pl