Fundusz Mikropożyczkowy KLON

Projekt pn. „Fundusz Mikropożyczkowy KLON” realizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w terminie od 01.10.2012 r. na terenie województwa zachodniopomorskiego. PFP - Pożyczki KLON

Zadzwoń na numer 795 407 592  lub wypełnij formularz. Ilość miejsc ograniczona!

Wypełnij formularz kontaktowy


Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres email:
Jestem osobą pracującą i/lub pracownikiem naukowym, studentem lub absolwentem
Zamieszkuję teren województwa zachodniopomorskiego
Nie prowadziłem/am działalności gospodarczej w okresie ostatnich 12 miesięcy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami) przez Polską Fundację Przedsiębiorczości z siedzibą w Szczecinie.

Wybrane firmy uruchomione w ramach projektu

Z funduszu Klon skorzystało już wiele osób rozpoczynających działaność gospodarczą. Poniżej przedstawiamy przykładowe działaności. Już niedługo Twoja nowa firma może się wśród nich znaleźć.

Akademia piłki nożnej

Z udziałem funduszu KLON powstała szkółka piłkarska w nowej szkole podstawowej w Mierzynie oraz rozwinięte zostały usługi  fizjoterapii i  masaży

> Przeczytaj więcej

Centrum ogrodnicze

W ramach finansowania powstało Centrum ogrodnicze. Centrum posiada szeroką ofertę kwiatów i drzew. W ofercie produkty z rodzimych szkółek i lokalnej strefy klimatycznej.

> Przeczytaj więcej

Pizzeria KingFundusz mikropożyczkowy Klon uczestniczył w finansowaniu uruchomienia Pizzerii King w Kołobrzegu. Pizzeria powstała w centrum miasta w atrakcyjnej lokalizacji. 

> Przeczytaj więcej

Sala prób muzycznychFundusz sfinansował projekt związany z uruchomieniem muzycznej sali prób. W ramach projektu zrealizowano zakup sprzętu nagraniowego, komputer, a także  instrumenty.

> Przeczytaj więcej

Placówka bankowaFundusz przyczynił się do realizacji projektu związanego z przejęciem placówki bankowej. Środki wykorzystano na zakup sprżetu komputerowego i wyposażenia.

> Przeczytaj więcej

Usługi geodezyjneFundusz mikropożyczkowy KLON przyczynił się do uruchomienia firmy w obszarze usług geodezyjnych. Firma świadczy szeroki zakres usług, realizuje inwentaryzacje obiektów budowlanych.

> Przeczytaj więcej

     
Google+

 


Logo

Centrum ogrodnicze na Bezrzeczu działa już od sierpnia br. Inwestycja trwała  niespełna półtorej roku..

- Posiadamy szeroką ofertę kwiatów i drzew. Oferujemy tylko polskie produkty, od naszych rodzimych szkółek i z naszej strefy klimatycznej. Wykonujemy także projekty ogrodów. Od momentu otwarcia, wykonaliśmy już 2 zlecenia i jedno jest w trakcie realizacji.

Młoda biznesmenka przyznaje, że Bezrzecze nie jest przypadkową lokalizacją. Prowadzący szkolenia w Fundacji zwracali uwagę, że miejsce w tej branży jest ważnym czynnikiem potencjalnego sukcesu.