Pożyczki dla MSP w ramach JEREMIE

16.11.2010

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, podpisała w dniu 15 listopada 2010 roku umowy operacyjne z Menedżerem Funduszy Powierniczych, w ramach Inicjatywy JEREMIE dot. pożyczek globalnych, na mocy których będzie udzielać pożyczek dla przedsiębiorców (MSP) z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. 

Dalej.
Realizacja podpisanych umów z Inicjatywą JEREMIE (ang. Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises – Wspólne zasoby dla małych i średnich przedsiębiorstw).zaplanowana jest na 2 lata. Środki w ramach JEREMIE mają przyczyniać się do rozwoju przedsiębiorstw oraz zapewniać im długofalowe korzyści, preferowane będą inwestycje w nowe technologie i tworzące nowe miejsca pracy. 
Informacje dotyczące Inicjatywy JEREMIE, dostępne są nPolska Fundacja Przedsiębiorczości, podpisała w dniu 15 listopada 2010 roku umowy operacyjne z Menedżerem Funduszy Powierniczych, w ramach Inicjatywy JEREMIE dot. pożyczek globalnych, na mocy których będzie udzielać pożyczek dla przedsiębiorców (MSP) z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego.

Realizacja podpisanych umów z Inicjatywą JEREMIE (ang. Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises – Wspólne zasoby dla małych i średnich przedsiębiorstw).zaplanowana jest na 2 lata. Środki w ramach JEREMIE mają przyczyniać się do rozwoju przedsiębiorstw oraz zapewniać im długofalowe korzyści, preferowane będą inwestycje w nowe technologie i tworzące nowe miejsca pracy. Informacje dotyczące Inicjatywy JEREMIE, dostępne są na stronie www.jeremie.com.pl

 

Fotorelacja: