Aktualności szkoleniowe

Szkolenie - Podatki w MSP 18.01.2008

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Podatki w MSP".

 więcej
Szkolenie - HR - rekrutacja i selekcja kadr 04.12.2007

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "HR - rekrutacja i selekcja kadr".

 więcej
Szkolenie - ABC prowadzenia działalności gospodarczej 03.12.2007

W imieniu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (PFP), w ramach działalności Regionalnego Funduszu Pożyczkowego "Pomeranus", mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "ABC prowadzenia działalności gospodarczej", przeznaczone dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 więcej
Szkolenie - Negocjacje biznesowe 02.12.2007

Spośród wielu potrzeb odczuwanych przez firmy funkcjonujące na dynamicznie zmieniającym się i bardzo konkurencyjnym rynku, jedną z ważniejszych jest uzyskanie takich warunków, które są najbardziej korzystne dla ich rozwoju. Droga do osiągnięcia tego celu prowadzi przez negocjacje. Jak zwiększyć swoją skuteczność w negocjacjach? W jaki sposób prowadzić rozmowy? Na czym polegają zdolności negocjacyjne? Co robić, gdy druga strona atakuje łamiąc reguły gry? Czy wszystkie konflikty są niebezpieczne - szczególnie dla małej lub średniej firmy?

 więcej
Szkolenie - Zarządzanie projektami 01.12.2007

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Zarządzanie projektami", dotyczące zagadnień związanych z etapami planowania, realizacji i zakończenia (rozliczenia) projektów, w szczególności dofinansowanych z programów pomocowych UE dla przedsiębiorstw.

 więcej
Szkolenie - Stres i wypalenie zawodowe 05.11.2007

Stres oraz wypalenie zawodowe bardzo często pojawiają się w naszym codziennym życiu, jak również, a może przede wszystkim, podczas pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej. Jak radzić sobie ze stresem, jak zapobiec wypaleniu zawodowemu? Na te podstawowe pytania odpowiedzi udzieli Państwu proponowane poniżej szkolenie.

 więcej
Szkolenie - Wdrażanie projektów innowacyjnych z wykorzystaniem funduszy strukturalnych UE 05.11.2007

Polska Fundacja Przedsiębiorczości pragnie serdecznie zaprosić na szkolenie - warsztaty pt. Wdrażanie projektów innowacyjnych z wykorzystaniem funduszy strukturalnych UE.

 więcej
II edycja szkolenia Aktywna Promocja Zachodniopomorskiej Przedsiębiorczości 15.10.2007

W dniach od 08 do 13 października 2007r. w Ośrodku szkoleniowycm Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przy ul. Monte Cassino 32 w Szczecinie, odbyło się szkolenie dla II grupy uczestników projektu pt. "Aktywna Promocja Zachodniopomorskiej Przedsiębiorczości", dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Priorytet II Wzmocnienie rozwoju zasobów ludzkich w regionach, Działanie 2.5 Promocja Przedsiębiorczości.

 więcej
Szkolenia dla przedsiębiorców w 2007 roku (październik-grudzień). 28.09.2007

Informujemy, że na naszej  stronie internetowej jest dostępna nowa oferta bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców (październik-grudzień).

 więcej
Szkolenie Aktywna Promocja Zachodniopomorskiej Przedsiębiorczości 13.04.2007

W dniu 16 kwietnia 2007 r. o godz. 9.00 w Domu Nauczyciela przy ul. Śląskiej 4 rozpoczyna się szkolenie dla I grupy uczestników projektu pt. "Aktywna Promocja Zachodniopomorskiej Przedsiębiorczości", dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Priorytet II Wzmocnienie rozwoju zasobów ludzkich w regionach, Działanie 2.5 Promocja Przedsiębiorczości.

 więcej