Aktualności szkoleniowe

Zaproszenie do składania ofert - Kampania promocyjna 06.12.2012

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, realizując innowacyjny Projekt „Re:start”, dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do przedstawienia oferty na świadczenie usług.

 więcej
Zaproszenie do składania ofert 06.12.2012

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, realizując Projekt pn.: „Fundusz Mikropożyczkowy KLON” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do składania ofert na zakup, dostarczenie oraz montaż mebli biurowych.

 więcej
Zaproszenie do składania ofert 06.12.2012

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, realizując Projekt pn.: „Fundusz Mikropożyczkowy KLON” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do przedstawienia oferty na dostarczenie sprzętu.

 więcej
Zapytanie ofertowe - doradca, trener 29.11.2012

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, realizując Projekt pn.: „Fundusz Mikropożyczkowy KLON” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do przedstawienia oferty na świadczenie usług mentora, doradcy i trenera.

 więcej
Zapraszamy na grudniową konferencję - 05.12.2012 12.10.2012

Chcesz poznać proces inwestycyjny z perspektywy inwestora? Posłuchać doświadczeń tych, w których już zainwestowano lub dowiedzieć się co dają sieci aniołów biznesu? Przyjdź 5 grudnia na spotkanie organizowane przez Sieć Aniołów Biznesu Amber w Szczecinie.

 więcej
Szkolenia w październiku 2012 r. 28.09.2012

Szanowni Państwo!

Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na październikowe szkolenia organizowane w Szczecinie w siedzibie Fundacji przy ul. Monte Cassino 32.

 więcej
V edycja konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 27.09.2012

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w V, jubileuszowej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju". Projekt „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" realizowany jest nieprzerwanie od 2008 roku i rozwija się systematycznie.

 więcej
Szkolenia dotyczące rozpoczynania działalności gospodarczej 04.09.2012

Polska Fundacja Przedsiębiorczości informuje, że w ramach wsparcia działalności Regionalnego Funduszu Pożyczkowego „Pomeranus” oraz „Pomeranus-Jeremie” organizujemy cykl bezpłatnych szkoleń dla osób planujących założenie własnej firmy z zakresu przygotowania się do prowadzenia działalności gospodarczej.

 więcej
Zapraszamy na szkolenia dla MSP w II półroczu 2012 roku 31.08.2012

Polska Fundacja Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw realizowane w II półroczu 2012 roku.

Po okresie wakacji przygotowaliśmy dla Państwa szkolenia z zakresu zakładania działalności gospodarczej, zarządzania, finansów, sprzedaży i marketingu, obsługi klienta, komunikacji, autorozwoju i wiele innych.

 więcej
Szkolenia dla MSP w czerwcu 2012 r. 02.06.2012

Zapraszamy Państwa na szkolenia organizowane w czerwcu 2012 roku na obszarze działalności Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Szczegółowy plan dostępny jest w zakładce "Aktualne Szkolenia".  Serdecznie zapraszamy !

 więcej